TV 25-ის მაუწყებლობა შეჩერდა
პირველად 1993 წლიდან, TV 25-ის მაუწყებლობა შეჩერებულია. ამის შესახებ მედიასაშუალება იტყობინება საგანგებო განცხადებით, თუმცა მიზეზი მასში დაკონკრეტებული არ არის.
"პირველ რიგში ტვ 25-ის დიდი მხარდაჭერა გამოცემა ბათუმელებისა და ნეტგაზეთის დამფუძნებელსა და დირექტორს, მზია ამაღლობელს. ტვ 25-ის დიდი მხარდაჭერა ყველა პოლიტპატიმარს.
მოგეხსენებათ, 2025 წლის 01 იანვრიდან ტვ 25-ის საინფორმაციო გამოშვებები და პოლიტიკური თოქ-შოუები შეჩერებულია. შეჩერებულია ტვ 25-ის ვებგვერდი და ყველა სოციალური პლატფორმა.
ყოველდღიურ რეჟიმში მიმდინარეობს მუშაობა, რათა არხმა დროულად შეძლოს დაუბრუნდეს სრულყოფილი მაუწყებლობის რეჟიმს. იმედს ვიტოვებთ, რომ ძალიან მალე დაგიბრუნდებით.
P.S ბოდიშს ვუხდით ჩვენს მაყურებელს და საზოგადოებას, რომ ასეთ რთულ ვითარებაში, ჩვენ ვერ ვიცავთ თქვენს ინტერესებს",- ვკითხულობთ განცხადებაში.

Вещание телеканала TV25 приостановлено
Вещание телеканала TV25 приостановлено впервые с 1993 года — не выходят в эфир выпуски новостей и политические ток-шоу, а также веб-сайт канала и все социальные платформы.
В редакции отметили, что ведется ежедневная работа для скорейшего восстановления полноценного вещания.
«Прежде всего, TV 25 выражает большую поддержку основательнице и директору изданий «Batumelebi» и «Netgazeti» Мзии Амаглобели.Мы также поддерживаем всех политических заключенных. Напоминаем, что с 1 января 2025 года информационные выпуски и политические ток-шоу TV 25 приостановлены. Также временно не функционируют сайт канала и все его социальные платформы.
Ведется ежедневная работа, чтобы телеканал как можно скорее смог вернуться к полноценному вещанию. Мы надеемся, что очень скоро сможем вернуться к вам.
P.S. Приносим извинения зрителям и обществу за то, что в такой сложной ситуации не можем защищать ваши интересы», — говорится в заявлении.