პრემიერ-მინისტრმა ირაკლი ღარიბაშვილმა დიპლომატებს საახალწლო მიღებაზე უმასპინძლა
საქართველოს პრემიერ-მინისტრმა ირაკლი ღარიბაშვილმა, მეუღლესთან ნუნუკა თამაზაშვილთან ერთად, საქართველოში აკრედიტებული დიპლომატიური კორპუსისა და საერთაშორისო ორგანიზაციების წარმომადგენლებს საახალწლო მიღებაზე უმასპინძლა.
"მთავრობის მეთაურმა ელჩებს დამდეგი დღესასწაულები მიულოცა, წლის განმავლობაში მიღწეული წარმატებები შეაჯამა და სამომავლო გეგმებზე ისაუბრა. ირაკლი ღარიბაშვილმა დიპლომატებს მხარდაჭერისა და მეგობრობისთვის მადლობა გადაუხადა.
საზეიმო მიღებაზე ასევე იმყოფებოდნენ აღმასრულებელი ხელისუფლების წარმომადგენლები" - ნათქვამია ინფორმაციაში.

Prime Minister hosts New Year’s reception in honor of diplomats
Today, Georgian Prime Minister Irakli Garibashvili, together with his spouse, Nunuka Tamazashvili, hosted a New Year’s reception in honor of the diplomatic corps accredited in Georgia and representatives of international organizations.
"The Head of Government wished a Happy New Year to the ambassadors, also summarized the successes achieved over the year, and spoke about plans for the future.
Irakli Garibashvili thanked the diplomats for their support and friendship.
The festive reception was also attended by representatives of the executive branch of government", - the Georgian PM's office said.